Haksu Armatür

Hakkımızda

Misyonumuz

Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş. , değişim gerekliliğini önceden okuyan ,hızlı değişim sürecinde duracağı Yeri doğru tespit ederek büyüme odaklı stratejiler geliştiren , yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan , kurumsal kültürünün bir parçası olarak toplumsal alandaki faaliyetleri ile sosyal gelişime hizmet etmeyi amaç edinmiş ; yalnızca üretimde değil, tasarımda , sunumda ,pazarlama faaliyetlerinde , tanıtımda , satış sonrasında Kalite sunmayı hedef edinen , iş ortakları , müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir. Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ; verimliliğe odaklı , paylaşımcı , çevre alanında tüm önlemlere haiz ,eğtim,sağlık , kültür sanat ve sporgibi alanlara destek veren ve sektöründe örnek bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Haksu , liderlik , öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir.Türkiye’ye duyduğumuz güvenle uygulamakta oldugumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. şirketimiz ; yatırımları ile ülke ekonomisinin büyüyerek hızla ilerleyen  katılımcılarından biri olmayı , büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı , ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda
bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir. Tüm bileşenleri ile HAKSU , kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilk’leri sunma , öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.

Banyo Ürünleri
20
Mutfak Ürünleri
20
Ankastre Ürünleri
20
Özel Ürünler
20