Haksu Armatür

Hakkımızda

Hakkımızda

Haksu Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1996’da İstanbul Karaköy Perşembe Pazarı’nda 16m2’lik alanda faliyete başlamıştır.

Faliyete başladığımız günden bu güne kadar geçen süreçte hem üretim hem de satış konusunda firmamız kendini yenilemeyi, geliştirmeyi ve bu sektörde yıkılamayacak bir konuma gelmeyi başaran ender kuruluşlardan biri olmuştur.Haksu;kuruluş tarihimiz yani 1996’dan bu yana emin adımlarla ilerleyerek yurt içinde büyük bir bayi ağına sahip olmuştur. İhracat konusunda da orta doğu ülkeleriyle çok verimli çalışmalar yaparak ihracatını bu 12 yıllık süreçte geliştirmeyi ve arttırmayı başarmıştır. Yaptığımız ihracatlar sayesinde ülke ekonomisinede katkıda bulunmak bizi daha çok çalışmaya, üretimimizi geliştirmeye ve arttırmaya sevk etmiştir.

Misyonumuz

Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş. , değişim gerekliliğini önceden okuyan ,hızlı değişim sürecinde duracağı Yeri doğru tespit ederek büyüme odaklı stratejiler geliştiren , yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan , kurumsal kültürünün bir parçası olarak toplumsal alandaki faaliyetleri ile sosyal gelişime hizmet etmeyi amaç edinmiş ; yalnızca üretimde değil, tasarımda , sunumda ,pazarlama faaliyetlerinde , tanıtımda , satış sonrasında Kalite sunmayı hedef edinen , iş ortakları , müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir. Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ; verimliliğe odaklı , paylaşımcı , çevre alanında tüm önlemlere haiz ,eğtim,sağlık , kültür sanat ve sporgibi alanlara destek veren ve sektöründe örnek bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Haksu , liderlik , öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir.Türkiye’ye duyduğumuz güvenle uygulamakta oldugumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. şirketimiz ; yatırımları ile ülke ekonomisinin büyüyerek hızla ilerleyen  katılımcılarından biri olmayı , büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı , ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda
bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir. Tüm bileşenleri ile HAKSU , kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilk’leri sunma , öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.