• 1996

  Haksu Armatür

  Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 1996’da İstanbul Karaköy Perşembe Pazarı’nda 16m2’lik alanda faliyete başlamıştır.

 • 2006

  Haksu Armatür

  Her zaman daha iyi olma arzusuyla…

 • 2012

  Haksu Armatür

  İşimizde yakalamış olduğumuz başarı ile Türkiye’nin sayılı firmalarındanız…

 • 2018

  Haksu Armatür

  Hayallerin ötesinde tasarımlar, Dünya’ya açılan ürünlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermenin gururunu taşımaktayız…

Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 1996’da İstanbul Karaköy Perşembe Pazarı’nda 16m2’lik alanda faliyete başlamıştır.

Faliyete başladığımız günden bu güne kadar geçen süreçte hem üretim hem de satış konusunda firmamız kendini yenilemeyi,geliştirmeyi ve bu sektörde yıkılamayacak bir konuma gelmeyi başaran ender kuruluşlardan biri olmuştur.Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş. kuruluş tarihimiz yani 1996’dan bu yana emin adımlarla ilerleyerek yurt içinde büyük bir bayi ağına sahip olmuştur.İhracat konusunda da orta doğu ülkeleriyle çok verimli çalışmalar yaparak ihracatını bu 12 yıllık süreçte geliştirmeyi ve arttırmayı başarmıştır. Yaptığımız ihracatlar sayesinde ülke ekonomisinede katkıda bulunmak bizi daha çok çalışmaya, üretimimizi geliştirmeye ve arttırmaya sevk etmiştir.

Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş.‘nin değişmez bir prensibide %100 Türk sermayesi ile faliyet göstermesidir.Haksu, su armatürleri üretiminde MS 58 standartlarında hammadde kullanarak TSE standartlarına göre üretim yapmaktadır.Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş. olarak bu prensibimizde hiçbir şekilde koşular ne olursa olsun değişmeyeceğimizi taahhüt etmiş ve bunuda aldığımız belgelerimizle kanıtlamış bir firmayız.

Haksu Armatür Sanayi Ve Ticaret A.Ş. her zaman geleceğe yatırım sloganıyla her yeni güne kalitesine kalite ekleyerek başlayıp bundan taviz vermeden yoluna devam edecektir.Yolumuza devam ederken bugüne kadar hayata geçirmiş olduğumuz kalite politikamızdan da ödün vermeyeceğimizi gururla ifade edebiliriz.